KONST / Litografier / Färglitografi 12297278
nr 1229 7278
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Bröllop, HC-upplaga, signerad, 42x60
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:29:49
800 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund